Tegoroczny Jarmark Wielkanocny na długo pozostanie w pamięci uczestników jako bardzo udana impreza. Cieszymy się, że i my, jako przedszkole mogliśmy swoimi występami uświetnić to wydarzenie. W niedzielę 17 marca wypełniona po brzegi Hala Sportowa B. i Z. Blautów licznymi atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów zachęcała odwiedzających do dłuższego pozostania. Impreza była także okazją do lepszego poznania zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Nasze przedszkolaki z grupy Motylków swoim występem przygotowanym specjalnie na tę okazję zatytułowanym „Witamy wiosnę” wzbudziły podziw i wielkie brawa widzów. Program artystyczny wypełniony był tańcami, piosenkami i wierszami o tematyce świąteczno- wiosennej.

Dziękujemy naszym dzieciom za wspaniały występ, a i ich rodzicom za przybycie na jarmark.